Cestovní postýlka a ohradka 2v1 Lorelli MOONLIGHT SILVER BLUE CAR

10080412154
Najeďte na obrázek pro zvětšení
Skladem
2001 
Cestovní postýlka a ohradka 2v1 Lorelli MOONLIGHT s vložným lůžkem a přebalovacím pultem. Cestovní postýlka pro spánek i hraní dítěte. Postýlka se skládá velmi lehce, a to bez použití jakéhokoliv nářadí.
Dodací podmínky po ČR a SR
Způsoby plateb:
Výhody

Záruka 24 měsíců

Návrat a výměna

Různé způsoby platby

Nejlepší cena

Postýlka nebo ohrádka pro hraní dítěte? 2v1 Lorelli MOONLIGHT spojuje obojí v jednom produktu. Vybavena je praktickým mechanismem pro snadné, ale bezpečné složení. Stačí pár správných pohybů a postýlka je složená do kompaktních rozměrů. Je to rychlé a hlavně bezpečné! Následně můžete postýlku vložit do dodávané tašky, která je vhodná pro cestování. Postýlku tak stačí naložit do kufru auta a můžete vyrazit na dovolenou.
Výšku matrace lze nastavit ve dvou úrovních, které jsou vhodné pro odpočinek i hru. Pohodlná matrace i zbylé části postýlky jsou vyrobeny z hypoalergenních materiálů, které jsou šetrné k dětské pokožce. Rodiče ocení velmi snadnou údržbu – většinu nečistot snadno otřete hadříkem. Postýlka využívá zábrany ze síťoviny, která zajistí dospělým dobrý přehled o dítěti. Boční vchod uzavíratelný na zip potom usnadní využívání většími dětmi, které si mohou vybrat, zda si chtějí hrát uvnitř nebo mimo postýlku. Produkt odpovídá evropské bezpečnostní normě EN 716.

Vlastnosti a vybavení:
● Pro děti od narození do 36 měsíců
● Bezpečné a pohodlné místo pro hraní
● Kolečka pro bezproblémovou manipulaci
● Přebalovací podložka
● Pohodlná matrace
● Boční otevírání na zip
● Složení do kompaktních rozměrů pro snadnější cestování
● Skládací systém s dvojitým zabezpečením
● Snadné pro přepravu
● Praktická přepravní taška
● Druhá vrstva na zip
● Maximální zatížení přebalovacího pultu: 11 kg
● Nosnost postýlky: až 15 kg
● Hmotnost: 10,15 kg
● Rozměry (L x W x H cm) – 126 x 70 x 85 cm

Čištění a údržba: Plastové části je třeba pravidelně čistit vlhkým hadříkem. Nepoužívejte žádné solváty. Tkaniny by měly být čištěny teplou vodou a jemným mýdlem. Vak by měl být čištěn teplou vodou. Nežehlit. Nebělit. Produkt skladujte na suchém místě. Nevystavujte výrobek účinkům atmosférických vlivů, jako je voda, déšť, sníh, vlhko nebo silné sluneční světlo. Pokud používáte dětskou postýlku venku, po každém použití všechny části důkladně očistěte, aby nedošlo k vážnému poškození. Neumisťujte výrobek do blízkosti ohně nebo jiných zdrojů intenzivního tepla, aby nedošlo k poškození plastových a textilních částí.

Tento výrobek je vyroben v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN 716 (Furniture – Children"s cots and folding cots for domestic use).

Barvy zboží na tomto webu se mohou mírně lišit od skutečných barev produktů, v závislosti na nastavení Vašeho displeje nebo monitoru.
Výrobce si vyhrazuje právo mírně změnit odstín, vzor, vybavení produktu a provést konstrukční a designové změny bez předchozího upozornění.
Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.