Cestovní postýlka a ohradka 2v1 Lorelli NOEMI BLUE SURF TEDDY

10080552156
Najeďte na obrázek pro zvětšení
Vyprodáno
1973 
Dětská skládací ohrádka je ideální kombinací místa pro hraní a odpočinek. Díky skvělé kompaktnosti cestovní postýlka a ohradka 2v1 NOEMI od Lorelli její skládání rychlé a snadné. Ideální na cesty. Průhledná síťka na bočních stranách umožňuje dětem sledovat vše, co se děje kolem.
Dodací podmínky po ČR a SR
Způsoby plateb:
Výhody

Záruka 24 měsíců

Návrat a výměna

Různé způsoby platby

Nejlepší cena

Praktická cestovní postýlka a ohradka 2v1 Lorelli NOEMI umožní Vašemu děťátku nejen spát, ale nabízí i možnost místa pro hraní. Průsvitná síťka umožňuje dítěti nejen sledovat okolí, ale Vám umožní vidět, co dělá dítě. Pohodlná matrace zajišťuje skvělý komfort a pohodlí. Díky zipovým dvířkám na boku postýlky může Vaše miminko samo vylézt. Tato postýlka je ideální na cestování díky své lehkosti a snadnému skládání. Součástí je také tažka na jednoduché přenášení. Využít postýlku však lze i doma. Pro snažší manipulaci a přenášení je ohrádka vybacena kolečky. Ohrádka má dvojtý bezpečnostní zámek, který zajišťuje bezpečnost využití.

Vlastnosti a vybavení:
● Pre deti od narodenia do 36 mesiacov
● Cestovní postýlka pro spánek i hraní dítěte
● Složení do kompaktních rozměrů pro snadnější cestování
● Pohodlná matrace
● Praktická přepravní taška
● Kolečka pro snadnější pohyb
● Skládací systém s dvojitým zabezpečením
● Boční otevírání na zip
● Veselé dětské motivy
● Druhá vrstva se zipem
● Snadná údržba
● Hmotnost: 10,00 kg
● Rozmery (L x W x H cm) – 127 x 65 x 75 cm

Čištění a údržba: Plastové části je třeba pravidelně čistit vlhkým hadříkem. Nepoužívejte žádné solváty. Tkaniny by měly být čištěny teplou vodou a jemným mýdlem. Vak by měl být čištěn teplou vodou. Nežehlit. Nebělit. Produkt skladujte na suchém místě. Nevystavujte výrobek účinkům atmosférických vlivů, jako je voda, déšť, sníh, vlhko nebo silné sluneční světlo. Pokud používáte dětskou postýlku venku, po každém použití všechny části důkladně očistěte, aby nedošlo k vážnému poškození. Neumisťujte výrobek do blízkosti ohně nebo jiných zdrojů intenzivního tepla, aby nedošlo k poškození plastových a textilních částí.

Tento výrobek je vyroben v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN 716 (Nábytek – dětské postýlky a skládací postýlky pro domácí použití).

Barvy zboží na tomto webu se mohou mírně lišit od skutečných barev produktů, v závislosti na nastavení Vašeho displeje nebo monitoru.