Cestovní postýlka a ohradka 2v1 Lorelli NOEMI PLUS BLUE SURF TEDDY

10080562156
Najeďte na obrázek pro zvětšení
Vyprodáno
2274 
Kvalitní dětská postýlka NOEMI PLUS od Lorelli, která nahradí i ohrádku pro hraní dítěte. S kolečky umožňujícími snadnou manipulaci a možností složení do kompaktních rozměrů, abyste postýlku mohli přepravovat v cestovní tašce. Obsahuje hrazdičku s hračkami.
Dodací podmínky po ČR a SR
Způsoby plateb:
Výhody

Záruka 24 měsíců

Návrat a výměna

Různé způsoby platby

Nejlepší cena

Přemýšlíte, co přidat do nezbytné výbavy vašeho miminka? S cestovní postýlkou Lorelli NOEMI PLUS vyřešíte jak místo pro odpočinek, tak pro hru. Proto se jedná o vhodné řešení i pro menší prostory. S postýlkou navíc můžete velmi snadno manipulovat díky zabudovaným kolečkům. Pokud postýlku zrovna nepotřebujete, využijete skládací systém s dvojitým zabezpečením. Složená postýlka zabírá velmi málo místa a díky dodávané přepravní tašce s ní můžete cestovat např. na návštěvu nebo dovolenou.
Samozřejmostí je pohodlná matrace, boční strany ze síťoviny pro dobrý přehled a uzavíratelný vchod určený pro větší děti, který pomůže učit samostatnosti. Odnímatelná hrazdička se závěsnými hračkami pomůže vašemu miminku se uklidnit při usínání i po probuzení. Výrobek splňuje náročné požadavky na bezpečnost včetně evropské normy EN 716.

Vlastnosti a vybavení:
● Pre deti od narodenia do 36 mesiacov
● Cestovní postýlka pro spánek i hraní dítěte
● Vhodná pro děti od narození
● Složení do kompaktních rozměrů pro snadnější cestování
● Pohodlná matrace
● Praktická přepravní taška
● Kolečka pro snadnější pohyb
● Skládací systém s dvojitým zabezpečením
● Boční otevírání na zip
● Hrazdička se závěsnými hračkami
● Veselé dětské motivy
● Druhá vrstva se zipem
● Snadná údržba
● Hmotnost: 11,70 kg
● Rozmery (L x W x H cm) – 127 x 69 x 105 cm

Čištění a údržba: Plastové části je třeba pravidelně čistit vlhkým hadříkem. Nepoužívejte žádné solváty. Tkaniny by měly být čištěny teplou vodou a jemným mýdlem. Vak by měl být čištěn teplou vodou. Nežehlit. Nebělit. Produkt skladujte na suchém místě. Nevystavujte výrobek účinkům atmosférických vlivů, jako je voda, déšť, sníh, vlhko nebo silné sluneční světlo. Pokud používáte dětskou postýlku venku, po každém použití všechny části důkladně očistěte, aby nedošlo k vážnému poškození. Neumisťujte výrobek do blízkosti ohně nebo jiných zdrojů intenzivního tepla, aby nedošlo k poškození plastových a textilních částí.

Tento výrobek je vyroben v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN 716 (Nábytek – dětské postýlky a skládací postýlky pro domácí použití).

Barvy zboží na tomto webu se mohou mírně lišit od skutečných barev produktů, v závislosti na nastavení Vašeho displeje nebo monitoru. Výrobce si vyhrazuje právo mírně změnit odstín, vzor, vybavení produktu a provést konstrukční a designové změny bez předchozího upozornění. Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.