Cestovní postýlka Lorelli NOEMI 1 vrstva ROSE VELVET UNICORN

10080542151
Najeďte na obrázek pro zvětšení
Skladem
1672 
Jednoduchá, ale maximálně funkční dětská postýlka NOEMI od Lorelli vhodná pro odpočinek i hru. Obsahuje kolečka pro snadnou manipulaci a přepravní tašku určenou k cestování. Větším dětem můžete otevřít boční vchod na zip.
Dodací podmínky po ČR a SR
Způsoby plateb:
Výhody

Záruka 24 měsíců

Návrat a výměna

Různé způsoby platby

Nejlepší cena

Ušetřete místo v domácnosti a pořiďte si cestovní postýlku Lorelli NOEMI, která využijete nejen pro spánek dítěte. Zároveň totiž může fungovat jako ohrádka, která nabídne bezpečný prostor pro hru. Pomocí koleček lze s postýlkou snadno manipulovat po bytě. A pokud ji zrovna nepotřebujete, není nic jednoduššího než postýlku složit. Skládací systém byl navržen tak, aby mimořádně bezpečný, a proto nehrozí samovolné složení postýlky. I z toho důvodu produkt splňuje evropskou normu EN 716.
Postýlka je vhodná i pro novorozence a obsahuje pohodlnou matraci pro nerušený spánek. Díky bočním stranám ze síťoviny můžete snadno udržovat přehled o tom, co se děje uvnitř. Větším dětem potom můžete umožnit volný pohyb otevřením vchodu na zip. Pokud byste postýlku potřebovali využít mimo domov, stačí ji sbalit do dodávané přepravní tašky a vyrazit na cestu.

Vlastnosti a vybavení:
● Pro děti od narození do 36 měsíců
● Cestovní postýlka pro spánek i hraní dítěte
● Vhodná pro děti od narození
● Složení do kompaktních rozměrů pro snadnější cestování
● Pohodlná matrace
● Praktická přepravní taška
● Kolečka pro snadnější pohyb
● Skládací systém s dvojitým zabezpečením
● Boční otevírání na zip
● Veselé dětské motivy
● Snadná údržba
● Hmotnost: 8,60 kg
● Rozmery (L x W x H cm) – 127 x 65 x 75 cm

Čištění a údržba: Plastové části je třeba pravidelně čistit vlhkým hadříkem. Nepoužívejte žádné solváty. Tkaniny by měly být čištěny teplou vodou a jemným mýdlem. Vak by měl být čištěn teplou vodou. Nežehlit. Nebělit. Produkt skladujte na suchém místě. Nevystavujte výrobek účinkům atmosférických vlivů, jako je voda, déšť, sníh, vlhko nebo silné sluneční světlo. Pokud používáte dětskou postýlku venku, po každém použití všechny části důkladně očistěte, aby nedošlo k vážnému poškození. Neumisťujte výrobek do blízkosti ohně nebo jiných zdrojů intenzivního tepla, aby nedošlo k poškození plastových a textilních částí.

Tento výrobek je vyroben v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN 716 (Nábytek – dětské postýlky a skládací postýlky pro domácí použití).

Barvy zboží na tomto webu se mohou mírně lišit od skutečných barev produktů, v závislosti na nastavení Vašeho displeje nebo monitoru.
Výrobce si vyhrazuje právo mírně změnit odstín, vzor, vybavení produktu a provést konstrukční a designové změny bez předchozího upozornění.
Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.